car background

Need for Speed

O Nas

Witamy na naszym portalu! Zadaniem, któremu musimy sprostać, jest zapoznanie Was ze słynną grą wyścigową - „Need for Speed”. W skrócie przedstawimy jej historię, jak się rozwijała, o co została ulepszona oraz czym szczególnym mogą pochwalić się jej producenci.

Również przygotowaliśmy artykuły dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z grami komputerowymi. Jesteś laikiem w tej dziedzinie? U nas znajdziesz dokładny instruktaż oraz kilka cennych wskazówek, którymi warto kierować się w grze „Need for Speed”.

Sporządziliśmy listę i opis najbardziej popularnych części, dzięki czemu wybór okaże się łatwiejszy. Wydania gry „Need for Speed” łączy jedna wspólna cecha – możliwość wyboru modelu samochodu, którym będziemy się ścigać. W ofercie są także te najbardziej znane i renomowane marki (np. Ferrari, Porsche, Mercedes).

Oczywiście wszystko zależy od gracza i jego upodobań. Charakterystycznym elementem jest zmienność torów jazdy oraz pory dnia lub roku. W zabawie może brać udział wielu uczestników, dzięki czemu rywalizacja jest bardzo zacięta. Zapraszamy do czytania !